Про компанію

Місія Mercusys проста. Ми прагнемо запропонувати чудовий доступ до Інтернету якомога більшій кількості людей. Ми віримо, що у світі, де все більше зв’язків, кожен повинен мати доступ до величезного багатства інформації та розваг, доступних сьогодні. Mercusys прагне бути вашим надійним партнером і розширити ваші горизонти, включивши безмежний потенціал для цінних людських зв’язків, які надає Інтернет.

Mercusys спеціалізується на постачанні основних пристроїв, які є основою вашого підключеного життя. Широкий асортимент Wi-Fi-маршрутизаторів, Wi-Fi-адаптерів, повторювачів, точок доступу та комутаторів SOHO, який постійно зростає, допоможе вам отримати максимальну віддачу від підключення до Інтернету та перетворити ваш дім чи малий офіс на процвітаючий епіцентр зв’язку.

Наша філософія підкреслює центральну роль досліджень і розробок у створенні продуктів, здатних покращити повсякденне життя. У Mercusys працює велика команда відданих своїй справі інженерів-дослідників із багаторічним досвідом. Ми співпрацюємо з провідними технічними професіоналами з усього світу та розробляємо інноваційні продукти завдяки партнерству з відомими виробниками чіпсетів, зокрема MediaTek і Qualcomm.

Mercusys прагне до досконалості, має широку глобальну мережу та мріє збагатити життя завдяки кращим зв’язкам. Ми пишаємось тим, що пропонуємо стабільні та високоякісні продукти, які дозволять вам зв’язатися з цифровим світом і допоможуть вам насолоджуватися більш повноцінним онлайн-переживанням.