Про компанію

Місія Mercusys - надати якісне інтернет-підключення для своїх користувачів. Ми віримо, що в сьогоднішньому цифровому світі кожна людина повинна мати доступ до сучасних інформаційних та розважальних ресурсів. Mercusys прагне стати надійним партнером, який би дозволив клієнтам примножити їх можливості, використовуючи безмежний потенціал інтернету.

Mercusys спеціалізується на виробництві базових пристроїв, які формують позитивний досвід користувачів при роботі у локальній та глобальній мережах. Широка лінійка Wi-Fi маршрутизаторів, Wi-Fi адаптерів, підсилювачів сигналу, точок доступу та SOHO-комутаторів забезпечують максимально ефективне використання інтернет-підключення та перетворюють будинок або офіс у високорозвинений мережевий центр.

Наш основний принцип при створенні пристроїв - фокусуватися на дослідженнях та розробках, спрямованих на поліпшення повсякденного життя. Mercusys об'єднує велику команду досвідчених інженерів-розробників. Ми співпрацюємо з провідними технічними фахівцями по всьому світу та розробляємо пристрої в партнерстві з відомими виробниками чіпсетів, зокрема MediaTek та Qualcomm.

Mercusys націлений на досконалість та легкість у використанні. Компанія прагне розвивати міжнародну мережу та надавати користувачам підключення до мережі високого рівня. Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати нашим клієнтам стабільні та надійні пристрої, які дозволять їм бути на зв'язку з усім світом та забезпечать більш якісний користувальницький досвід.

 

Контакти

FOR UKRAINIAN USERS

Веб-сайт: https://www.mercusys.com/ru-ua/

Технічна підтримка в Україні: +38 (044) 590-51-39; 0 (800) 500 093

E-mail технічної підтримки: support.ua@mercusys.com

Час обслуговування: ПН-ЧТ 9:00-18-00. CБ-НД вихідний. 

FOR GLOBAL USERS

Website: www.mercusys.com/en/

Global Technical Support: +86 755 86693232 (English Service)

Sales E-mail: info@mercusys.com

Support E-mail: support@mercusys.com (24 hours a day, 7days a week)

Office Address: 3rd Floor, Building R1-B, No. 23, Gaoxin 4th Road, South Hi-Tech Park, Nanshan, Shenzhen, P.R.China